Цикл онлайн-тренінгів з особистої безпеки

Навчально-практичний тренінг (заняття № 3) - "Школа чутлива до психічного здоров`я"

Згідно графіку психологічних тренінгів, з педпрацівниками закладу освіти, з використанням технологій дистанційного навчання, представниками Координаційного центру психологічної служби проведено третє заняття навчально-практичного тренінгу - "Школа чутлива до психічного здоров`я".

Фотозвіт

Відповідно плану спільних заходів, 11 жовтня 2023 року, з учнями закладу освіти, з використанням технологій дистанційного навчання, представниками Служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, проведено онлайн-конференцію, щодо забезпечення профілактики скоєння правопорушень серед неповнолітніх. Під час заходу з учнями були обговорені питання ризиків виникнення всіх форм насильства, особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Особливу увагу приділили питанням жорстокого поводження серед учасників освітнього процесу, булінгу та порядку реагування на випадки булінгу. Учні переглянули інформативні відеоролики та взяли участь у вікторині.

/Files/images/000/02.11.1.jpg

/Files/images/000/02.11.3.jpg