Психологічна служба щиро вітає Вас!

/Files/images/2016/1/fDtfo4dOkmU.jpg

На час відсутності практичного психолога у закладі освіти з питань психологічної підтримки та допомоги звертатися до уповноваженої особи – заступника директора з навчально-виховної роботи Бажан Наталії Вікторівни. Контактний телефон: 7255372

Метою діяльності психологічної служби

є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.

/Files/images/2016/1/pEE8gLfMSYY.jpg

У нашій школі навчаються найкращі учні: їх цікавить здоровий спосіб життя, вони завжди прагнуть знайти відповіді на всі запитання. Учні займаються спортом, танцюють, співають, а ще - вони дуже дружні і завзяті.

Світ дітей і підлітків - це особливий світ, діти зовсім не такі як дорослі, вони по-іншому сприймають навколишнє, по іншому відчувають.

Діяльність психолога спрямована на створення соціально-психологічних умов для успішного навчання.

/Files/images/2016/1/б.jpg

/Files/images/psiholog/dsc06451.jpg/Files/images/psiholog/dsc06456.jpg/Files/images/psiholog/dsc06453.jpg