/Files/images/metodichna_robota/risunok2.png

З метою безперервного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, удосконалення майстерності вчителів, надання практичної допомоги педагогічним працівникам у розвитку творчої майстерності методична робота в 2017/2018 навчальному році спрямована на реалізацію районної науково-методичної проблеми:

"Створення умов для якісної освіти засобами сучасного науково-методичного забезпечення"

Педагогічний колектив Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області працює над шкільною методичною проблемою:

«Забезпечення формування особистості учня на основі якісної освіти та розвитку його творчих можливостей і самовдосконалення»

/Files/images/metodichna_robota/risunok3.png

/Files/images/metodichna_robota/Рисунок1.jpg

/Files/images/metodichna_robota/risunok4_1.png

/Files/images/1_veresnya_2015/21.png

/Files/images/metodichna_robota/risunok12.png

Керівники методичних об'єднань:

• вчителів початкових класів - Міщенко Т.В.;
  • вчителів суспільно-гуманітарного циклу - Крець І.О.;
  • вчителів природничо-математичного циклу - Бабенко Н.М.

/Files/images/metodichna_robota/risunok2_1.png

/Files/images/metodichna_robota/risunok3_3.png

Методичні рекомендації

Виявлення і оцінка досвіду як передового