/Files/images/vihovna/виховна.gif

Лист ІМЗО від 25.07.2016 №2.1/10-1828 “Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році”

КЛЮЧОВИМ НОРМАТИВНИМ ДОКУМЕНТОМ У СФЕРІ ОСВІТНЬОЇ ПОЛІТИКИ ЩОДО ВИХОВАННЯ Є НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ВІД 31.10.2011 № 1243, ЯКИМ ЗАТВЕРДЖЕНО ‘’ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ’’. ПРОГРАМА РОЗРАХОВАНА НА ВЕСЬ ПЕРІОД ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З УЧНЯМИ КОНКРЕТНОГО КЛАСУ З УРАХУВАННЯМ ВІКОВИХ, ІНДИВІДУАЛЬНИХ ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ УЧНІВ (ДЛЯ РОБОТИ З УЧНЯМИ 1-4, 5-9 ТА 10-11 КЛАСІВ)

/Files/images/vihovna/risunok3.png

Всебічний і гармонійний розвиток дитини. Створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських та загальнолюдських цінностей. Формування морально-духовної життєво компетентної особистості, яка успішно само реалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал

Виховна мета є спільною для всіх ланок системи виховання та є критерієм ефективності виховного процесу

/Files/images/vihovna/risunok4.png

/Files/images/vihovna/risunok2.png