2023/2024 н.р.

Профілакично-роз`яснювальна бесіда

З метою запобігання несвідомому втягуванню неповнолітніх у протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України, можливим особливо тяжким наслідкам на залізничному транспорті, представниками Управління патрульної поліції в Харківській області в режимі онлайн, проведено профілактично-роз`яснювальну бесіду з доведенням до учасників освітнього процесу інформації про:

- ризик прихованого використання супротивником неповнолітніх осіб на шкоду державній безпеці України;

- можливі негативні наслідки для обороноздатності держави і безпеки пасажирських перевезень через виконання «завдань» з пошкодження обладнання залізниці;

- кваліфікацію пошкоджень обладнання залізниці та тяжкість кримінальної відповідальності за вчинення таких діянь, що передбачена статтями 113* «Диверсія», 258 «Терористичний акт», 277 «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» Кримінального кодексу України тощо.

/Files/images/0_2024/14.03.jpg

/Files/images/0_2024/14.03...jpg

Онлайн-заняття з представниками Управління патрульної поліції в Харківській області в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції

Згідно графіку, з учнями 9-х класів закладу освіти, з використання технологій дистанційного навчання, представниками Управління патрульної поліції в Харківській області, в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції", проведено інформаційно-роз`яснювальну бесіду, щодо профілактики правопорушень.

/Files/images/0_2024/13.02.jpg

/Files/images/0_2024/13.02.2...jpg

Представниками Управління патрульної поліції в Харківській області, в рамках проєкту "Шкільний офіцер поліції", з учнями закладу освіти, проведено інформаційно-роз`яснювальну бесіду, щодо профілактики правопорушень.

/Files/images/0_2024/19.01..jpg

Тиждень профілактики правопорушень. День спільних дій в інтересах дітей

В рамках Тижня профілактики правопорушень (14-20.11.2023) та Дня спільних дій в інтересах дітей (20.11.2023) з учнями закладу освіти, з використанням технологій дистанційного навчання, проведено інформаційні бесіди превентивного характеру:

- Томенко Яною Володимирівною - головним спеціалістом-юрисконсультом сектору з питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради;

- Інспекторами ВЗГ УПП в Харківській області ДПП Старшими лейтенантами поліції Клименком Дмитром Вячеславовичем та Мамоненком Микитою Сергійовичем. Також класними керівниками проведено виховні заходи з учнями закладу освіти.

/Files/images/000/20.11.2023.gif

/Files/images/000/10.11.jpg

Профілактична робота з метою недопущення правопорушень неповнолітніми особами