Хто чого вчиться

Звірі – в хащах лісових,

Риби – в водах річкових,

птиці поміж вітокучать своїх діток…

Коли риби виростають,

добре плавають в воді,

птахи високо літають,

звірі бродять по землі.

А людина виростає –Їздить!

Плаває! Літає!Одкриває,

пізнаєгеть усе, що в світі є.

В. Фетисов

Наша школа була заснована у 1953 році.

Їй вже більше 60 років. Цікаво, а що було раніше, як побудували нашу школу і що зараз відбувається у її стінах... В перші роки після війни територія сучасного селища Східне була нерозореним полем. В 1947 р. заводи 8-ДПЗ і Верстатобудівельний почали давати наділи землі своїм робітникам. Почали будуватися будинки. Район поступово обживався. В цей час були збудувані 4 фінських будинки для занять школярів. Відкрилися 1, 2, 3 класи. В травні розпочалось активне будівництво, в якому брав активну участь Верстатобудівельний завод, 8-ДПЗ, ХТЗ. Найбільший парк нашого району -«Зелений гай», всі його насаждення були вирощені завдяки праці і турботі вчителів школи № 40. А сама школа була збудована в найкоротший термін - за 3 місяці -і 7 вересня його вихованці сіли за парти в новому будинку, на якому було написано - 1953 рік.

/Files/images/Рисунок1.png

/Files/images/nbadkbkhpx0.jpg

/Files/images/uchitelya_.jpg

/Files/images/cimg2502.jpg

Колектив педагогів нашої школи добросовісний , відповідальний, творчий. Всі ці якості вчителя передають своїм вихованцям. І сьогодні ми гордимося випускниками нашої школи серед яких:

- Пасечник Микола - кандидат наук, декан ХІБІ

- Фесенко Віталій – замісник головного конструктора заводу імені Малишева- Тригубенко Анатолій – полковник, командир танкового полку

- Карпенко Володимир Олександрович - професор ХАДІ- Разуненко Ірина Василівна – завідуюча аспірантурою ХДПУ ім. Сковороди.

В школі сьогодні впроваждується:- - поглиблене вивчення історії,- система розвиваючого навчання в початковій школі;- реалізація комплексно-цільових програм «Підліток», «Обрадовані діти» , «Педагогічна творчість», «Здоров’я »;- робота дитячої шкільної організації «Еко»;