Уповноважена особа КЗ "ХГ№40" для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів насильства (домашнього) та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалих або інших осіб

КЗ "ХГ#40"

Бажан Наталія Вікторівна

Адреса: 61106 м. Харків, бульвар Івана Каркача 22-а.

Телефон: 057-725-53-12

Режим роботи:
Понеділок - п'ятниця: 8-00-15-30

Сайт Національної соціальної служби України

Ми - проти насильства!

Домашнє насильство. Юридичні права постраждалих

Домашнє насильство: юридичні права постраждалих.

Спілкування з постраждалими від домашнього насильств

Спілкування з постраждалими від домашнього насильства | Освітній проект ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ

Алгоритм допомоги постраждалим від домашнього насильства

Алгоритм допомоги постраждалим від домашнього насильства | Освітній проект ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ

Корисні посилання щодо допомоги та підтримки в ситуаціях насильства, торгівлі людьми, складних життєвих обставин

Якщо ви потерпаєте від насильства в родині aбо стали свідком жорстокого поводження з дітьми — зверніться за допомогою за одним із номерів:

▪️102 — Національна поліція України

▪️116 123 або 0 800 500 335 — національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства

▪️0 800 213 103 — безоплатна правова допомога;

15 47 — урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства.

/Files/images/020/14.04.2021.jpg

Заходи 2023/2024 навчального року

Відповідно плану спільних заходів, 11 жовтня 2023 року, з учнями закладу освіти, з використанням технологій дистанційного навчання, представниками Служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради, проведено онлайн-конференцію, щодо забезпечення профілактики скоєння правопорушень серед неповнолітніх. Під час заходу з учнями були обговорені питання ризиків виникнення всіх форм насильства, особливості адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх. Особливу увагу приділили питанням жорстокого поводження серед учасників освітнього процесу, булінгу та порядку реагування на випадки булінгу. Учні переглянули інформативні відеоролики та взяли участь у вікторині.

/Files/images/000/02.11.1.jpg

/Files/images/000/02.11.3.jpg