Цикл онлайн-тренінгів з особистої безпеки

Міжнародний день безпечного інтернету

В міжнародний День безпечного інтернету з учнями закладу освіти, з використанням технологій дистанційного навчання, проведено: 1. Квест - "Безпечний інтернет"; 2. Інтерактивна гра - "Безпека в інтернеті". 3. Виховні години: "Як убезпечити себе?", "Користуйся інтернетом безпечно!", "Інтернет має бути безпечним", "Що може чекати на дитину в інтернеті?".

/Files/images/0_2024/07.02.gif

Участь у проєкті Cyber Teens Platform

Учні закладу освіти прийняли участь у проєкті Cyber Teens Platform, який створено ГО "Наукова асоціація кібербезпеки України" за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду "Відродження" в рамках ініціативи "Європейське відродження України", Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової тансформації України. Метою проєкту є підвищення обізнаності школярів з питань кібергігієни через навчальну онлайн - платформу, що сприяє їх захисту в інформаційному просторі від соціальних та цифрових загроз, кібершахраїв, вимагачів тощо.

/Files/images/000/27.12.....................gif

/Files/images/000/20.10.1.jpg