Цикл онлайн-тренінгів з особистої безпеки

Участь учнів закладу освіти у психостабілізаційній сесії
Стрес і шляхи його подолання у повсякденному житті

З учнями 9-х класів закладу освіти, представниками Міжнародного комітету Порятунку (IRC) (міжнародної організації, яка надає допомогу людям, що постраждали від конфліктів та катастроф і опинились у важкій кризовій ситуації), проведено психостабілізаційну сесію на тему- "Види стресу та стратегії подолання". Учням дуже сподобався захід і в подальшому заклад освіти планує співпрацю з даною організацією.

Психологічна підтримка для учнів закладу освіти та їх батьків

14 грудня 2023 року учні 8-А класу закладу освіти та їх батьки долучилися до заняття психологічної підтримки - "Мій внутрішній світ", яке провели представники комунального закладу "Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради" в рамках реалізації соціального проєкту громадської організації "ГО ГЛОБАЛ" - "Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл".

Онлайн - зустріч в рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства"

В рамках міжнародної акції "16 днів проти насильства", з учнями закладу освіти проведено інформаційну онлайн бесіду: - Томенко Я.В. - головним спеціалістом-юрисконсультом сектору з

питань попередження правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах дітей по Індустріальному району Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради;

- Третяк К.М. - провідним фахівцем Відділу соціальної роботи по Індустріальному району м. Харків Харківського міського центру соціальних служб "Довіра"; - Тумасян Е. - інспектором сектору ювенальної превенції Харківського районного управління поліції № 2 Головного управління національної поліції в харківській області, капрал поліції; - Репетею А.В. - начальником Комітету у справах сім`ї, молоді та спорту по Індустріальному району Департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Тиждень толерантності. Міжнародний день терпимості (толерантності)

В рамках Тижня толерантності та міжнародного Дня терпимості (толерантності) в період з 08 по 16 листопада 2023 року з учнями закладу освіти, з використання технологій дистанційного навчання, було проведено виховні заходи: інформаційні бесіди - "Толерантність - шлях до миру", "Ми різні та рівні", "Толерантність, або вчимося спілкуватися", "Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших"; виховні години - "Толерантність у сучасному світі", "Жити в мирі з собою та іншими". Учнями закладу освіти створено виставку малюнків - "Планета толерантності".