Психологічна служба щиро вітає Вас!

/Files/images/2016/1/fDtfo4dOkmU.jpg

МЕТОЮ ДІЯЛЬНОСТІ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ ШКОЛИ є створення умов для соціально-психологічного комфорту і безпеки дитини, задоволення їх потреб за допомогою соціальних, правових, психологічних, медичних, педагогічних механізмів попередження і переборення негативних явищ у родині, школі, близькому оточенні тощо.

/Files/images/2016/1/pEE8gLfMSYY.jpg

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ

- психологічна діагностика

- корекційна робота

- консультування учнів, батьків, вчителів

- психологічна просвіта

- участь в батьківських зборах

- психологічна профілактика

У нашій школі навчаються найкращі учні: їх цікавить здоровий спосіб життя, вони завжди прагнуть знайти відповіді на всі запитання. Учні займаються спортом, танцюють, співають, а ще - вони дуже дружні і завзяті.

Світ дітей і підлітків - це особливий світ, діти зовсім не такі як дорослі, вони по-іншому сприймають навколишнє, по іншому відчувають.

Діяльність психолога спрямована на створення соціально-психологічних умов для успішного навчання.

/Files/images/2016/1/б.jpg

/Files/images/psiholog/dsc06451.jpg/Files/images/psiholog/dsc06456.jpg/Files/images/psiholog/dsc06453.jpg