Районна благодійна акція "Подаруй дитині диво"

Щорічно за ініціативи учнівського самоврядування та батьківської ради Індустріального району напередодні Дня Святого Миколая у закладах освіти району проводилася благодійна акція - "Подаруй дитині диво", для дітей - пацієнтів 16 міської дитячої лікарні. Котрий рік поспіль учні закладу освіти, їх батьки, родичі та друзі долучаються до цієї акції. Теплі побажання одужання та миру, зібрані набори для творчості та благодійні кошти - все це стало чудовим подарунком. Свято Чудотворця Миколая набуває особливої символічності в умовах війни, коли ворог забирає у наших дітей найцінніше - золотий час дитинства. Але люди, які долучилися до благодійної акції "Подаруй дитині диво", стали справжніми добрими чарівниками, серця яких випромінюють любов і тепло.

/Files/images/000/08.12.2023.gif