Заняття зі шкільними офіцерами поліції у рамках профілактичної акції «Будь помітним! Безпека понад усе!»

10.04.2018 у школі спільно з Управлінням патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції проведено всеукраїнську профілактичну акцію «Будь помітним! Безпека понад усе!» з метою активізації профілактичної роботи з учасниками дорожнього руху у весняний період та запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму.
Під час акції шкільні офіцери поліції провели з учнями молодших класів заняття на тему «Безпечна поведінка на дорозі», усі діти отримали подарункові набори – інтерактивні книжки про безпеку та флікери світловідбиваючі елементи, завдяки яким діти будуть помітні на дорозі.