2023/2024 н.р.

Участь у районному інтерактивному профорієнтаційному онлайн-тренінгу "Карта життя- самостійний вибір майбутнього"

Відповідно плану проведення Тижня профорієнтації, лідер учнівського самоврядування закладу освіти "ЕКО" (заступник президента), учениця 8-А класу - Горват Дар`я, прийняла участь у районному інтерактивному профорієнтаційному онлайн-тренінгу "Карта життя - самостійний вибір майбутнього".

/Files/images/0_2024/19.03. (3).jpg

/Files/images/0_2024/19.03. (1).jpg

Районна благодійна акція "Подаруй дитині диво"

Щорічно за ініціативи учнівського самоврядування та батьківської ради Індустріального району напередодні Дня Святого Миколая у закладах освіти району проводилася благодійна акція - "Подаруй дитині диво", для дітей - пацієнтів 16 міської дитячої лікарні. Котрий рік поспіль учні закладу освіти, їх батьки, родичі та друзі долучаються до цієї акції. Теплі побажання одужання та миру, зібрані набори для творчості та благодійні кошти - все це стало чудовим подарунком. Свято Чудотворця Миколая набуває особливої символічності в умовах війни, коли ворог забирає у наших дітей найцінніше - золотий час дитинства. Але люди, які долучилися до благодійної акції "Подаруй дитині диво", стали справжніми добрими чарівниками, серця яких випромінюють любов і тепло.

/Files/images/000/08.12.2023.gif

Всесвітній день доброти

13 листопада проводиться Всесвітній день доброти. Ці листопадові заходи у другий декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

Доброта є предметом інтересу у філософії та релігії. Доброта – це тип поведінки, що характеризується актами великодушності, уваги, надання допомоги чи турботи про інших без очікування похвали чи винагороди натомість. Доброта була однією з головних тем у Біблії.

Всесвітній день доброти – міжнародне свято, яке відзначається 13 листопада. Він був запроваджений 1998 року Всесвітнім рухом за доброту, коаліцією неурядових організацій, які виступають за доброту націй.

Напередодні класними керівниками були проведені виховні години: «Твори добро, бо ти - Людина», «Раз добром нагріте серце – вік не охолоне», "Доброта як сонце гріє", "Від щирого серця даруємо добро".

Під керівництвом членами самоврядування шкільної учнівської організації «ЕКО» та членами шкільного загону "Юні волонтери" у закладі освіти є дієвим екологічний проєкт «Ми піклуємося» - допомога диким тваринкам (годування білочок).

/Files/images/000/13.11.gif

Зустріч лідерів учнівського самоврядування

Президент самоврядування "ЕКО", Чуланова Анастасія, учениця 8-А класу, прийняла участь у районній зустрічі лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Індустріального району, яка відбулася 26.10.2023 на базі "метрошколи".

/Files/images/000/26.10.2.jpg

Міжнародний День демократії

В міжнародний День демократії, лідери учнівського самоврядування "ЕКО", створили презентацію - "Школа простір демократії", яку вони використали під час проведення з учнями закладу освіти виховного заходу - "Учнівське самоврядування - простір для демократії".

Школа - простір демократії

1. Школа - простір демократії