НАША ГОРДІСТЬ
2023/2024 навчальний рік
Вітаємо!
Золота відзнака "ЗАКЛАД ПАРТНЕР"
Звітування щодо досягнення учнів закладу освіти під час освітнього процесу та в позаурочний час.
Галерея "Звітування щодо досягнення учнів закладу освіти під час освітнього процесу та в позаурочний час"
Кочку Анастасію, ученицю 5-Б класу, яка здобула перемогу у всеукраїнському конкурсі на платформі ТОВ "Освітній проєкт "На Урок" до Дня Соборності України.
Герусову Марію та Усенка Романа з перемогами!
Чуланову Анастасію, ученицю 8-А класу, яка посіла І місце у конкурсі малюнків "Чарівна пора різдвяних фантазій" та Кочку Анастасію, ученицю 5-Б класу, яка посіла І місце на міжнародному двотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв.
Чуланова Анастасія учениця 8-А класу
Осика Микита учень 4-А класу
Чуланов Денис учень 5-А класу
Кочка Анастасія учениця 5-Б класу
Міська акція "На варті ментального здоров`я"
Вітаємо, ученицю 7-А класу Зеленцову Злату та ученицю 7-Б класу Васильєву Катерину, які прийняли участь у міській акції "На варті ментального здоров`я" та були нагороджені Подякою від Департаменту освіти Харківської міської ради.
Частина ІІ На варті ментального здоров`я
Щорічна активна участь у Всеукраїнському проєкту «Школа миру» 2022/2023 навчальний рік
ВІТАЄМО! #BEACTIVE DAY 2023 в Україні
Заклад освіти долучився до Європейського марафону фізкультурно - оздоровчих подій на підтримку Європейського тижня спорту. Організатором марафону є ГО UkraineActive за підтримки українсько - швейцарського проєкту "Діємо для здоров`я".
Вітаємо Нікіту Велітченка, учня 3-Б класу, який посів ІІ місце у міжнародному вокальному конкурсі "Зоряний шлях"
Вітаємо Пічку Анастасію, ученицю 8-Б класу, яка здобула "золоту" медаль у віковій категорії "Молодші кадетки" (до 13 років) класичної програми молодіжного Євро.
Випускник 2023 року Кузнєцов Микита показав найвищий результат НМТ:
-українська мова-200 балів;
-математика -200 балів
Ініціативність, далекоглядність, розсудливість, самостійність, прагнення до успіху – це про нього. Головна мета цього талановитого юнака – повна реалізація себе, своїх здібностей і можливостей.
Призові місця в олімпіадах та турнірах, у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, золота медаль, 200 балів з української мови та математики у НМТ – результат довгої і серйозної інтелектуально-творчої співпраці Микити та його шкільних учителів.
Упевнені, що в майбутньому це стане початком реалізації його творчих сил і здібностей, постійного зростання та збагачення власних внутрішніх можливостей на шляху до щастя та самореалізації.
Пічка Анастасія, учениця 8-Б, стала чемпіонкою України, здобувши І місце та два третіх місця у чемпіонаті України з шашок - 100 який пройшов у м. Івано-Франківськ, 28.06.2023
Куришев Климентій, учень 7-Б класу, отримав грамоту за створення комп`ютерної програми. Такою грамотою делегація із м. Дрезден нагородила тільки 19 учнів. Конкурс пройшов у Німеччині, 16.06.2023
Чуланова Анастасія, учениця 8-А класу, разом із танцювальною групою отримала І місце на Всеукраїнському фестивалі "Unite snow fest", який відбувся у м. Дніпро 01.07.2023
Перемоги у конкурсах учениці 7-А класу Анастасії Чуланової
Вітаємо Крошко Кіру, ученицю 4-А класу, зі спортивними перемогами у 2022/2023 навчальному році
Вітаємо Кочку Анастасію, ученицю 4-Б класу, із перемогами у всеукраїнському фестивалі мистецтв - "Зіркове дитинство"
Марафон добрих справ
Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році
Математика
I місце - Кузнєцов Микита, 11-А клас
Правознавство
ІІ місце Кузнєцов Микита, 11-А клас
Іноземна мова (англійська)
ІІ місце Шамаріна Владислава,11-А клас
Інформатика
ІІІ місце Чекун Микита,11-А клас
Екологія
ІІІ місце - Кузнєцов Микита, 11-А клас
Історія
III місце - Стороженко Дар'я, 8-Б клас
ІІІ місце - Кузнєцов Микита, 11-А клас
Районний тур ХІХ Міського конкурсу виразного читання для учнів 10-11-х класів «Поетична спадщина Івана Франка»
У конкурсі від нашого закладу освіти взяв участь учень 10-А класу Кузнєцов Микита "Якби ти знав, як много важить слово..."
"Якби ти знав, як много важить слово..." І.Франко
Мар'яна Андрухів, учениця 5-А класу, переможниця номінації «За краще емоційне висвітлення теми»
РАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ КОНКУРС «СЛОБОЖАНСЬКА МУЗА»
Переможці II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році
Математика
II місце - Кузнєцов Микита, 10-А клас
II місце- Захарчук Захар, 9-А клас
Інформатика
III місце - Чекун Микита, 11-А клас
Правознавство
II місце - Кравець Альона, 11-А клас
Історія
ІІ місце - Захарчук Захар, 9-А клас
ІІI місце - Кузнєцов Микита, 10-А клас
Трудове навчання
ІІ місце -Євсюков Микита, 9-А клас
Районний конкурс соціальних плакатів «Молодь за здоровий спосіб» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!
Молодша категорія:
І місце – Жолудов Богдан, 6-Б клас
Старша категорія:
ІІ місце – Кобець Єва, 9-А клас
Районний конкурс пісні про мир «Мелодія миру»
ІІ місце-Федорченко Анна, 9-А клас
Анна Федорченко. Мир над Україною.
Міський конкурс творчих робіт вільного жанру "Присвята рідному місту"
Диплом ІІІ ступеня у номінації "Стежками Григорія Сковороди" (есе) - Кравець Альона, 11-А клас
Вітаємо Пічку Анастасію, ученицю 5-Б класу, яка посіла ІІ місце у чемпіонаті України з шашок.
Вітаємо Кобець Єву, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце у районному конкурсі соціальних плакатів "Захисти себе від ВІЛ/СНІД" до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом!
Вітаємо, ученицю 5-Б класу Пічку Анастасію, яка посіла ІІ місце у другому (районному) етапі конкурсу творчих робіт вільного жанру "Присвята рідному місту" для учнів 5 - 11 - х класів.
Вітаємо Федорченко Анну, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце у районному конкурсі пісні про мир "Мелодія миру", пісня "Путь" (слова та музика Сергія Саватєєва)!
ХЗОШ № 40 Пісня миру
2019/2020 навчальний рік
Вітаємо з перемогою Пічку Анастасію, ученицю 4-Б класу, яка посіла ІІІ місце у чемпіонаті України серед молоді та юнаків "Шашки - 100, юні надії!"
Вболіваймо: Анастасія Пічка, шашкістка
22.02.2020 у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася «Олімпіада з правознавства» для майбутніх випускників – учнів 10–11 класів.
Вітаємо з перемогою Рибалко Дар'ю, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з правознавства. Дар'ю нагороджено дипломом та цінним подарунком – пауер-банком.
25.01.2020 учні 11 класу взяли участь у Міжнародній учнівській конференції "Різдвяні читання ", які проходили у ХДУ ім В.Н.Каразіна історичний факультет
Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році
1. Математика
ІІ місце –Кандалов Михайло-7-Б клас
ІІ місце –Кузнєцов Микита -8-А клас
2. Основи правознавства
І місце –Рибалко Дар’я- 10-А клас
ІІ місце – Сизова Анна-10-А клас
ІІІ місце- Тимошенко Олександр-11-А клас
3. Російська мова
ІІІ місце -Рибалко Дар’я- 10- А клас
ІІІ місце -Попкова Аліна -9 –А клас
4. Історія
ІІІ місце Кузнєцов Микита -8-А клас
ІІІ місце- Тимошенко Олександр-11-А клас
5. Географія
ІІІ місце-Божко Віктор – 8-А клас
ІІІ місце –Рибалко Дар’я- 10-А клас
6. Біологія
ІІІ місце –Кравець Альона-9-А клас
7. Фізика
ІІІ місце- Євсюков Микита-7-Б клас
8 .Екологія
ІІІ місце-Ласкавцева Аріна-10-А клас
9 .Англійська мова
ІІІ місце –Чуйкова Юлія 9-А клас
10. Трудове навчання
ІІІ місце –Соловйова Альона -8-Аклас
ІІІ місце -Зінченко Михайло-10-А клас
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році
З хімії:
Кузнєцов Микита, учень 7-А класу, - III місце
З географії:
Кравець Альона, учениця 8-А класу,-III місце
З фізики:
Кузнєцов Микита, учень 7-А класу, - II місце;
Божко Віктор, учень 7-А класу, - III місце.
З математики:
Кузнєцов Микита, учень 7-А класу, - II місце.
З української мови та літератури:
Рибалко Ганна, учениця 9-Б класу, - II місце;
Кравець Альона, учениця 8-А класу, - III місце;
Сизова Анна, учениця 9- Б класу, - III місце.
Переможці фінальних районних змагань шкільної ліги з шахів «Біла тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти
За підсумками змагань Кузнєцов Микита, учень 7-А класу, Куряча Єлизавета, учениця 7-А класу, Садовий Едуард, учень 7-А класу, Юрченко Мирослав, учень 6-А класу, посіли 1 місце в районному турнірі з шахів
В районному конкурсі «Слобожанська муза» учениця 6-А класу Ківіренко Дана посіла ІІ місце
Сахно Поліна, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце
Учень 9-А класу у 2017/2018 навчальному році є стипендіатом міського голови