ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ

ЗАКЛАДУ загальної середньої освіти

Відповідно до наказу управління освіти адміністрації Індустріального (Орджонікідзевського) району Харківської міської ради від 28.01.2016 №25 ''Про результати державної атестації Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області» та на підставі висновку атестаційної комісії Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області визнано атестованою та підтверджено право Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №40 Харківської міської ради Харківської області на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.