14.01.2019 Шкільними офіцерами поліції проведено профілактичні бесіди

Профілактика злочинів серед неповнолітніх є пріорітетним завданнямвиховання учнів.Вона включає в себе виховні заходи впливу, завдяки яким ліквідуються обставини та умови, що призводять до скоєння правопорушень. Основною причиною злочинів, що вчиняються дітьми, є неусвідомленість ними всієї серйозності виконуваних вчинків. А умовами для їх вчинення неповнолітніми найчастіше є неблагополучне оточення, бездоглядність, безпритульність, негативний вплив оточення з боку, як дорослих, так і однолітків, продаж неповнолітнім алкогольних напоїв, відсутність зайнятості дитини тощо. Профілактика правопорушень і злочинів неповнолітніх включає в себе ранні попереджувальні заходи впливу, спрямовані на формування особистості дитини і завчасне запобігання його переходу на шлях злочинця, а також попередження рецедивів.Саме з цією метою шкільні офіцери поліціїпровели ряд групових заходів з учнівською молоддю «груп ризику» щодо профілактики правопорушень, техніки безпеки, здорового способу життя. Під часзаняття обговорено форми, прояви та попередження девіантної поведінки, поінформовано про види відповідальності неповнолітніх, служби та заклади, які координують роботу з особами, схильними до порушень чинного законодавства.Сподіваємось, що проведена робота дасть позитивний результат і кожна дитина принаймні задумається над своїм майбутнім.

/Files/images/020/2/IMG_20190114_112723_372.jpg

/Files/images/020/2/IMG_20190114_112017.jpg /Files/images/020/2/IMG_20190114_112032.jpg