Тематичні уроки в рамках інформаційної кампанії «Стоп булінг»

Галерея "12.09.2018 Тематичні уроки в рамках інформаційної кампанії «Стоп булінг»"

Булінг– це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

Дані дослідження "UNICEF Україна" за минулий рік шокують: 67% дітей зіштовхувалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% потерпілих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися по допомогу.
Крім того, згідно з доповіддю ВООЗ за 2016 рік, Україна посідає дев’яте місце серед 42 досліджуваних країн за кількістю булінгу серед 15-річних.
Як уточнили в Мін’юсті, найбільш розповсюдженим є психологічний і фізичний булінг.Проте, як наслідок поширення ролі комунікаційних технологій (телефонного зв'язку, Інтернету та соціальних мереж), з’являється новий вид цькування – кібербулінг. Це не просто пустощі або грубість, це особлива форма взаємин між дітьми, що за відсутності реагування може перерости в насильство.
Булінг, інформаційна кампанія
фото Міністерства юстиції