Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Тренінг для учнів 8-9-их класів:«Своєчасні знання про СНІД - основа профілактики»

Провела соціальний педагог школи Кравченкова Віра Василівна
"Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш.
Якщо ти знаєш тільки себе - можливо, ти виграєш.
Якщо знаєш і себе, і супротивника - перемога буде на твоєму боці".
Сунь-Цзи “Мистецтво війни”

Мета:

Сформувати в учнів необхідні знання про існуючу проблему сучасності - ВІЛ/СНІД і особисту відповідальність за свою поведінку.

Завдання:

1. Налаштувати учнів до обговорення маловідомої для них проблеми у невимушеній обстановці, за допомогою тренінгових вправ.

2. Дати загальне уявлення про те, що таке ВІЛ, ВІЛ-інфекція, СНІД за допомогою міні-лекції.

3. Переконати школярів у необхідності раннього пізнання проблеми, що дозволить правильно усвідомити небезпеку хвороби і особисту відповідальність кожної людини за своє здоров'я.

4. Створити умови для одночасного отримання інформації і обговорення незрозумілих моментів, для того, щоб закріпити отримані знання, сформувати навики поведінки.

5. Навчити учнів поєднувати свої знання, усвідомлення ступеня ризику і поведінку.