ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Ласкаво просимо до комунального закладу "Харківська гімназія № 40 Харківської міської ради"

Гостинно школа зустрічає

І щиро просить за поріг.

Вона усіх дітей вітає

І простеляє сто доріг.

/Files/images/0_2024/оголошення.jpg

Датою початку прийому заяв учнів майбутніх першокласників на 2024/2025 н.р. визначено 08.04.2024
Наказ № 204 від 29.12.2023 "Про підсумки обліку дітей шкільного віку та учнів та визначення дати початку приймання заяв батьків до 1-х класів у 2024 році"

Наказ від 29.09.2023 № 52 «Про визначення та закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Індустріального району м. Харкова у 2024/2025 році»

Міністерство освіти і науки України оприлюднило рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти в умовах воєнного часу

Для вступу дитини до першого класу батьки мають зареєструвати її онлайн.

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) згідно з покроковою інструкцією надана можливість подати заяву на вступ дитини до 1-го класу

.Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами

Підтвердження заяви документами в закладі освіти м. Харкова можливе лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладу загальної середньої освіти.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом ''Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти''.

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Наша школа пропонує безпечне навчання і виховання ваших дітей

керівництво школи постійно піклується про безпеку учнів;

є система оповіщення повітряної тривоги; протипожежна сигналізація;

є укриття, яке відповідає вимогам безпеки;

 в школі кожного дня працює медична сестра, яка готова завжди прийти дитині на допомогу;

є їдальня, де готують смачну їжу;

 є сучасні туалети з гарячою водою;

 обладнані навчальні кабінети відповідно до сучасних вимог;

 комп’ютерний клас;

 кабінет психологічної підтримки;

 спортивна зала;

 на території школи є спортивні майданчики;

у школі постійно проводяться різні цікаві виховні заходи;

наші вчителі добрі, відповідальні, чуйні, креативні.

В 2024/2025 навчальному році у першому класі працюватиме
вчитель початкових класів Міщенко Тетяна Василівна, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, має звання «старший учитель».

/Files/images/40s__vu_Міщенко Т.В.==_13_новый размер.jpg

Перелік документів для зарахування до 1-го класу закладу загальної середньої освіти

Для зарахування до школи майбутнього першокласника батьки або особи що їх замінюють, повинні подати наступні документи:

- заява одного з батьків;

- копія свідоцтва про народження дитини або документа, що

посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії

пред’являється оригінал відповідного документа);

-оригінал або копія медичної довідки №086-1/о

«Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про

результати обов'язкового медичного профілактичного огляду»